رفتن به مطلب

تخته امتیازات


مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان ۲۰/۰۷/۱۴ در همه بخش ها

  1. 1 امتیاز
    سلام دوستان یک سایت لینک کوتاه پیدا کردم که به ازای هر هزار کلیک 70 یورو به شما پرداخت می کند. حتماً از آن استفاده کنید!? https://linkvertise.net/ac/55220
  2. 1 امتیاز
    رایج ترین عوارض جانبی مو و موم زدن حرفه ای شامل بثورات خفیف و سوزش است ، اما این معمولاً موقتی است. دفع مواد شیمیایی لیزر در کرج را به کلینیک زیبایی رویا بسپاری این روش درمانی شامل یک ژل یا کرم بدون نسخه است که شما روی پوست خود قرار می دهید. با تضعیف پروتئینی در موهای شما به نام کراتین کار می کند. این باعث می شود موها از بین بروند و به راحتی از بین بروند. depilation فولیکول مو را هدف قرار نمی دهد ، بنابراین نتایج ممکن است فقط حدود دو هفته ادامه یابد. با این حال ، این یک گزینه ارزان است که می توانید در خانه انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که از کرم مناسب برای منطقه ای که می خواهید موها را پاک کنید استفاده می کنید. برخی از کرم ها برای صورت فرموله می شوند ، و برخی دیگر برای بدن یا ناحیه pubic. این ایده خوبی است که قبل از استفاده از دپیلت شیمیایی در قسمت بزرگی از بدن خود ، تست وصله ای را روی قسمت کوچکی از پوست خود انجام دهید. عوارض جانبی این درمان می تواند شامل سوختگی های شیمیایی ، بثورات و تاول ها باشد. راه حل های طبیعی برای مراجعه به کلینیک لیزر موهای زائد در کرج میتوانید با بهترین دستگاه مراحل را به کلینیک زیبایی رویا بسپارید اگرچه راه حل های طبیعی دائمی نیستند ، اما ممکن است به از بین بردن مو یا محدود کردن رشد مو کمک کنند. برخی گزینه ها عبارتند از: موم و شکر قند عسل به جای موم نوشیدن اسپرمت چای منبع مورد اعتماد دو بار در روز برای محدود کردن رشد موهای صورت چه زمانی به پزشک مراجعه کنید اگر موهای شما علیرغم تلاشهای مختلف برای رفع موهای زائد ، خیلی سریع دوباره رشد می کنند ، برای مراجعه به پزشک خود قرار ملاقات کنید. این می تواند نشانه ای از بیماری زمینه ای مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) یا پرکاری تیروئید باشد. موهای زائد با هر نوع ریزش مو امکان پذیر است. در بعضی موارد ، می تواند منجر به عفونت شود. اگر موهای زائد گسترده دارید یا به این بیماری آلوده شده یا به کیست تبدیل شده اند ، با پزشک خود پیگیری کنید. خط آخرلیزر در کرج یکی از متداول ترین و محبوب ترین و به صرفه ترین مراحل لیزر در کرج میباشد داشتن موهای بدن کاملاً طبیعی است و از بین بردن آن اختیاری است. وقت خود را برای فکر کردن در مورد اینکه آیا می خواهید موهای بدن خود را بردارید و به مدت طولانی فکر کنید. با وجود ادعاهای بسیاری ، هیچ راه حل 100 درصد دائمی برای رفع مو وجود ندارد. هنوز راه حل های طولانی مدت از بین بردن مو و روش های محدود کردن رشد مو وجود دارد. در مورد بهترین گزینه ها برای شما با پزشک یا متخصص پوست صحبت کنید.
  3. 1 امتیاز
    کاربران ایرانی در رابطه با استفاده و‌ نصب نرم افزار لجر لایو‌ در (گوگل پلی‌و‌ اپ استور) دقت لازم ‌را به خرج دهید تا سرمایه های خود را یک شبه از دست ندهید! خطر در کمین شماست!! یکی‌از فعالان ایرانی بیتکوین ، ضیاء صدر در توئیتی به کاربران‌ ایرانی در رابطه با استفاده از این نرم افزار هشدار داد. وی در توئیت خود نوشت: نرم افرار لاجر لایو به دلیل تحریم کوگل پلی به برخی کاربران ایرانی نشان داده نمیشود به همین دلیل ممکن است فریب بخورند و با نصب این برنامه ضرر جبران ناپذیری را متحمل شوند. در زمان نصب این برنامه حتما به نام نرم افزار و توسعه دهنده و‌تعداد نصب این برنامه توجه داشته باشید تا به راحتی نسخه اصلی و جعلی را تشخیص دهید به عکس زیر توجه کنید:
این صفحه از تخته امتیازات بر اساس منطقه زمانی تهران/GMT+04:30 می باشد
×
×
  • جدید...