رفتن به مطلب

قوانین

⚖️ قوانین و مقررات عمومی فعالیت در انجمن

 1. استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و...) همچنین در نوشته ها و تاپیکها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
  * استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران و ادمینهای سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نیست.
 2. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد.
 3. احترام به نظر دیگر کاربران سایت و پرهیز از هر گونه توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی
 4. عنوان تاپیک (ایجاد موضوع جدید) باید واضح، کوتاه و مرتبط با محتوا باشد.
  * لطفاً از ایجاد سوال‌هایی با کلمات: کمک، کمک فوری، خیلی مهم و سایر عناوین گمراه کننده جدا خودداری فرمایید.
  * لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود، دسته‌بندی مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در دسته‌ های نامرتبط خودداری نماييد.
 5. محتوای موضع ایجاد شده حداقل دارای 300 کاراکتر باشد.
 6. برچسب گذاری دقیق، حداقل 1 کلمه‌ای و حداکثر 3 کلمه‌ای باشد. (برچسب کار دسته‌بندی‌ جزئی تر را انجام میدهد و برای پیدا کردن مطالب انجمن به شما خیلی کمک میکند.)
 7. در صورتی که مايل به ارسال مطلبی از يک سايت ديگر می باشيد، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. (رعایت قانون کپی رایت)

✖️ فعالیت های ممنوعه

 1. تبلیغات، (ایجاد موضوع با هدف تبلیغات ممنوع می باشد) در صورت مشاهده تاپیک حدف شده و کاربر دسترسی محدود به انجمن پیدا خواهد کرد.
  تبصره: شما مجاز به قرار دادن لینک بعد از نوشتن توضیحات کامل هستید.
  اگر قصد دارید لینک زیرمجموعه گیری یه سایت کلیکی، هایپ، فاست و... را به دیگران معرفی کنید. در بخش مربوطه با ایجاد یک عنوان متناسب با سایت مورد نظر و نوشتن حداقل چند خط درباره فعالیتش و تجربه کاربری شخصی، میتوانید در آخر توضیحات خود، لینک زیرمجموعه گیری را قرار دهید تا اگر کسی دوست داشت ثبت نام کند.

  * لینک به سایت‌ها و وبلاگ‌های اسپم سریعاً حذف خواهند شد.* 
 2. هرگونه فعالیت سیاسی، مذهبی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد جدی خواهد شد.
  * به قوانين جمهوری اسلامی ایران احترام بگذاريد.
 3. خرید و فروش و معامله کردن در انجمن مجاز نمیباشد و با کاربر برخورد خواهد شد. (برای تبلیغ محصولات و خدمات خود میتوانید از بخش تبلیغات اقدام نماید.)
  * برای اجازه به معامله میتوانید درخواست دهید تا توسط تیم ما تائید شوید و دسترسی به بازارچه را داشته باشید.

️ سلب مسئولیت

 1. مسئوليت تمامي مطالب و موضوعاتی كه از طريق انجمن رد و بدل مي شوند بر عهده ی كاربر فرستنده مي باشد و مدیریت سايت در قبال اين گونه مسائل هيچ تعهد و تضمینی در قبال آن ندارد.
 2. مديران و همكاران دسترسي های لازم برای ويرايش و پاک كردن پست ها و محدود كردن كاربران خاطی را دارند و برای فعاليت هایمديريتی ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستد! (مگر در شرایط خاص؛ پس قوانین را رعایت کنید.)
 3. مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و ناظرین سایت به عهده ی خود ايشان مd باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا می کند.

*توجه*

شما مجوز غیر انحصاری، دائمی، غیرقابل بازگشت، نامحدود برای استفاده یا انتشار مجدد مطالب خود را در ارتباط با سرویس به ما اعطا می کنید. شما حق چاپ را بر روی محتوا حفظ می کنید.

 • این شرایط ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
 • اگر با این شرایط موافق نیستید، لطفاً در این سرویس ثبت نام و فعالیت نکنید.